Radionice

1. KRUG RADIONICA

U sklopu izrade "Razvojne strategije Primorsko-goranske županije za razdoblje 2015.-2020." održan je 1. krug radionica.  Na radionicama se raspravljalo o analizi stanja, razvojnim problemima i razvojnim potrebama te SWOT analizi. Predstavljena je radna verzija Vizije te prijedlog strateških ciljeva. Radionice su održane u pet županijskih gradova.

GORSKI KOTAR- Delnice

Na 1. radionici s područja Gorskog kotara sudjelovali su:


  • Dragurin Crnković, Općina Brod Moravice
  • Davorin Klobučar, Udruga Kupa
  • Dragan Radun, Udruženje obrtnika Čabar,
  • Zvonimir Imgrund, prof., Srednja škola Delnice
  • Sanja Bonefačić, Goran graditeljstvo d.o.o
  • Nikolina Mamula, Komunalac, d.o.o Vrbovsko
  • Toni Čota, Adrenalin park Kupjak, TILURIUM D.O.O.
  • Dalibor Šoštarić, Centar za brdsko-planinsku poljoprivredu
  • Miljenko Gašparac, Javna ustanova NP Risnjak
  • Rahela Vitasović, Turistička zajednica općine Ravna Gora
  • Irena Vučenik Šostik, TZ Grada Delnice
  • Nataša Kozlica, Lokalna razvojna agencija PINS d.o.o. Skrad
  • Željko Kauzlarić, HRVATSKE ŠUME, UŠP Delnice
  • Ivica Padavić, Općina Mrkopalj
  • Svjetlana Kasunić, Zadruga Gorski kotar
  • Sanja Čop, LAG Gorski kotar
  • Jelena Holenko, LAG Gorski kotar
  • Marinko Jakovljević, Turistička zajednica općine Fužine

Pročitajte letak >>

 

PRIOBALJE - Rijeka

Na 1. radionici s područja Priobalja sudjelovali su:

  • Doris Sošić, RRA Porin
  • Teo Rakočević, Jadran-Galenski laboratorij
  • Barbara Kušenić, Zajednica sportova PGŽ
  • Bojan Sušanj, Zajednica sportskih udruga grada Rijeke "Riječki sportski savez"
  • Đudita Franko, Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
  • Ervino Mrak, GKTP Murvica, Strukovna skupina komunalnog gospodarstva
  • Denis Vukorepa, Luka Rijeka d.d.
  • Predrag Božanić, 3. Maj brodogradilište
  • Sonja Jelušić, Turistička zajednica Grada Bakra
  • Klara Bačić Čapalija, Rijekaprojekt d.o.o
  • Klaudio Šegarić, Liburnia Riviera hoteli d.d.
  • Alan Klanac, Jadrolinija
  • Marijana Biondić,Turistička zajednica Grada Crikvenice

Pročitajte letak >> 

 

 



CRES - LOŠINJ - Veli Lošinj

Na 1. radionici s područja Cresa i Lošinja sudjelovali su:



  • Renata Žugić, Lječilište Veli Lošinj
  • Jelena Bralić, Srednja škola Ambroza Haračića
  • Marijana Dlačić, Lošinjski muzej
  • Zrinka Ettinger Starčić, Lošinjski muzej
  • Konstante Sokolić, Lovačko društvo "HALMAC"
  • Marko Ferlora, Udruga za razvitak poljoprivrede i agro-turizma Ulika
  • Mateo Ferarić, Poljoprivredna zadruga Cres
  • Matteo Vidulić, Sportsko-ribolovno društvo "Udica"
  • Antonio Viskić, Komunalne usluge Cres Lošinj d.o.o.
  • Alan Šepuka, ACI Marina
  • Biserka Regvat, Turistička zajednica Grada Malog Lošinja
  • Boris Kremenić, CREPSA d.o.o.
  • Sanja Živanović, Turistička zajednica Grada Cresa
  • Marina Kremenić, Cresanka d. d.
  • Mario Kamalić, Udruženje obrtnika Cres i Lošinj
  • Nina Garić, Jadranka hoteli d.o.o.
  • Tatjana Braškić, Jadranka hoteli d.o.o.

Pročitajte letak >>

 

RAB - Rab

Na 1. radionici s područja Raba sudjelovali su:

  • Martina Horvatić, Centar za socijalnu skrb - podružnica Rab
  • Kristina Ribarić, Udruge za djecu i mlade "Kocka"
  • Vesna Popić, Udruga za promicanje kulture življenja "Komin"
  • Zlatko Makek, u.o. Paradiso
  • Kruno Matić, Grad Rab
  • Tea Ivić Lošić, Grad Rab
  • Vedran Rak, Vet - Arba d.o.o.
  • Boris Belamarić, Uprava šuma Podružnice Senj-Šumarija Rab
  • Nediljko Mikelić, Turistička zajednica grada Raba
  • Mladen Travaš, Udruga za promicanje kulture življenja "Komin"
  • Stipe Štokić, Rapska plovidba d.d.
  • Vlado Miš, Imperijal d.d. (Rab)
  • Vanja Debelić, Lučka uprava Rab, Biskupa Drage 2, 51280 Rab
  • Dragana Maškarin, Udruga roditelja djece s invaliditetom i teškoćama u razvoju "PINOKIO"
  • Damir Brusić, Vrelo d.o.o.
  • Zdenko Jakuc, Lopar Vrutak d.o.o.
  • Anka Bišić, Srednja škola Markantun de Dominis
  • Anamari Šarin, Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab
  • Marica Španjol, Udruga građana "Mocira"

Pročitajte letak >>

 

KRK - Krk

Na 1. radionici s područja Krka sudjelovali su:

  • Ivan Žic, Marina Punat d.o.o.
  • Janko Braut, Športska ribolovna udruga Poteljan
  • Marinko Žic, Općina Punat
  • Branko Karabaić, TZO Punat
  • Saša Grgantov, Odbor za hranu Grada Krka
  • Goran Marević, Udruga maslinara Krka "Drobnica"
  • Miljenko Češarek, Hoteli Punat d.d.
  • Željko Velnić, GP Krk d.d.
  • Danijel Biljan, KD Črnika d.o.o.
  • Zoran Kirinčić, Trgovina Krk d.d., Malinska
  • Zdenko Kirinčić, Energetska zadruga "Otok Krk"
  • Željka Stulić, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ispostava Krk
  • Nikolina Justić, Općina Vrbnik
  • Maja Parentić, Centar za kulturu Grada Krka
  • Nataša Jurina, TZ Grada Krka
  • Boris Latinović, TZO Dobrinj
  • Sanja Polonijo, TZ Općine Vrbnik
  • Katica Jakovčić, TZO Omišalj
  • mr.sc. Majda Šale, TZO Baška
  • Mirjana Polonijo, Općina Vrbnik
  • Darijo Vasilić, Grad Krk
  • Miljenko Milohnić, Udruženje obrtnika Krk
  • Neven Komadina, Općina Dobrinj

Pročitajte letak >>

 

2. RADIONICA SVIH DIONIKA – održana 25.03.2015.

3. RADIONICA SVIH DIONIKA – održana 10.07.2015.